
Форма кекс кондитерський для випічки кексів, мафінів
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KL2
+380 (66) 441-36-97
WhatsApp- +380 (67) 568-61-27
- +380 (96) 834-20-84Viber Telegram
- +380 (67) 663-16-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Форма для випікання кексів, мафінів, тарталеток, тістечок.
Матеріал - харчовий алюминій.
Розміри: діаметр верх 80 мм, діаметр низ 55 мм, висота 30 мм.
Вага форми 0.04 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота стінок | 30 мм |
| Загальний об`єм форми | 100 мл |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴

